Deadpool 2016 Türkçe Dublaj izle

Deadpool 2016 Türkçe Dublaj izle


Deadpool ülkemizde ve dünyada çok sevilen karakter haline geldi. Bu muhteşem karakter 2016 yılında ki filmi ile izleyicisi karşısına çıktı. Diğer süper kahramanlara nazaran esprituel ve komik yanı ile izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başardı. Filmden kısaca bahsedecek olursak, Kanser teşhisi konulan kahramanımız normal tedavi yöntemleri ile kurtulacak gibi değildi Weapon x ismli bir uygulama ile onu eskisinden daha iyi duruma getirecekti, Wapeon x isimli uygulamadan sonra Kahramanımız görülmemiş etkiler meydana getirdi ve serüven başladı. Kanser teşhisinden sonra hayatı tam mahvolacak ken bu tedavi yöntemi tam aksine onu hayat dolu, esprili bir kahraman yaptı ve artık intikam alma zamanıydı. Filmi izlerken hem eğlenecek hemde maceradan maceraya sürükleneceksiniz.

Deadpool 2016 Türkçe Dublaj izle : Bu muhteşem filmi Türkçe dublaj olarak izlemek ister misiniz? Filmi kaçırdıysanız veya tekrar izlemek istiyorsanız vereceğimiz adresten tek part ve hd olarak izlemeniz mümkün. Bu harika filmi izlemeden önce fragmanına göz atmaya ne dersiniz?

işte Deadpool 2016 Filminin Fragmanı :Deadpool 2016 Türkçe Dublaj izle : http://www.dikkatfilmizle.com/deadpool-2016-turkce-dublaj-izle/

Hepinize iyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *